2011. október 21., péntek

long exposure / hosszú záridő

ma sem sikerült kint fényképezni, viszont kipróbáltuk milyen ha egy elemlámpával (vagyis egy iphon-ra letöltött flaslight-el) játzunk hosszú záridő mellett. a kép alatti tovább gomb után vicces verkfotók következnek







2 megjegyzés:

  1. Ez nagyon cool!
    Úgy az ötlet mint az eredmény emekül sikerült! :)
    Marci*Sziszka

    VálaszTörlés
  2. Hát, ez nagyon vicces! És tök jók lettek a képek!

    VálaszTörlés