2011. október 17., hétfő

sunset/naplemente

ahogy haladok előre a feladatokban jövök rá hogyan is kéne csinálni az egészet. például úgy, hogy mindenhová vinni kéne a gépemet, mert a pillanat megismételhetetlen. szombaton az autópályán hazafelé jövet Szegedről gyönyörű naplementét fotóztam a telefonommal, tegnap amikor ez a feladat lett volna akkor még véletlen sem sikerült elkapnunk a napot (pedig nagyon igyekeztünk). annyi engedményt adtam magamnak menet közben, hogy ha az adott napon nem sikerül megcsinálni a képet akkor másnap újra próbálkozhatom, ma délután a városligetben van randim úgyhogy újra nekifutok, addig is íme a szombati naplemente.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése