Photography challenge
2011. október 5., szerda
self-portrait/önarckép
na, ha valamit utálok, akkor ez az. a feladat az viszont feladat, úgyhogy essünk gyorsan túl rajta
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése