Photography challenge
2011. október 19., szerda
silhouette / sziluett
nem akartam a képbe belenyúlni, de ha gondolat felhők lebegnének körülöttük akkor kb. ez lenne benne: "gyerünk drágám, ide fagyok"
"reggeli, reggeli, reggeli!!! wufff!"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése