2011. október 19., szerda

silhouette / sziluett

nem akartam a képbe belenyúlni, de ha gondolat felhők lebegnének körülöttük akkor kb. ez lenne benne: "gyerünk drágám, ide fagyok"
"reggeli, reggeli, reggeli!!! wufff!"

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése