2011. október 15., szombat

childhood memory / gyerekkori emlék

Ide már napok óta volt egy ötletem, de az élet felülírta azt. Az egyik partnercégünk repi ajándéka ez a retro design-os toll aminek a testvérét az egyik tulajdonosunknál láttam hetekkel/hónapokkal ezelőtt, de megszerezni nem tudtam. Aztán tegnap amikor bementem ott várt a sajátom a  klaviatúrámra illesztve, gondolom járt náluk és aranyosan hozott nekem egyet. ÚÚÚÚgy örültem neki!

Emlékszem, ezeket mindig apu egyik madarász barátjától kaptuk, aki az akkori ICO tollgyárban dolgozott. Szinte mindenkinek sötét vagy világoskék színű volt, az volt az igazán menő amikor az ember egy piros, sárga, bordó vagy zöld színűt szerzett. 


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése