Photography challenge
2011. október 10., hétfő
From a high angle / magas szögből
ma is két képet hoztam. nekem igazából a második tetszik, csak elképesztően ronda a rét melletti építkezés és hiába helyezkedtem nem tudtam úgy fényképezni hogy ne legyen benne.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése