2011. október 10., hétfő

From a high angle / magas szögből

ma is két képet hoztam. nekem igazából a második tetszik, csak elképesztően ronda a rét melletti építkezés és hiába helyezkedtem nem tudtam úgy fényképezni hogy ne legyen benne. 



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése