Photography challenge
2011. október 12., szerda
bad habit/rossz szokás
az emberek többségével ellentétben én a végétől nyomom a fogkrémet és visszateszem rá a kupakot amikor végeztem. más nem mondhatja ilyen szerencsésnek magát a fürdőben...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése