2011. október 12., szerda

bad habit/rossz szokás

az emberek többségével ellentétben én a végétől nyomom a fogkrémet és visszateszem rá a kupakot amikor végeztem. más nem mondhatja ilyen szerencsésnek magát  a fürdőben...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése