2011. november 13., vasárnap

sunflare /nappal szemben

elviekben most a hands/kezek jönne de azon még egy kicsit javítani kell, de sajnos lejárt a photoshop próba licenszem. rajta vagyok az ügyön, addig is itt a nappal szembeni fotózás, aminek az volt a szépsége, hogy mire hazaértem a gépemért épp lebukni készült a nap a szemben lévő hegy mögött, ami nem is lett volna baj, ha nem a praktiker éktelenkedik az előtérben. gyorsan kerestem egy tereptárgyat ami javít a dolgon (incl kitakar), és a rendelkezésemre álló kettő percben megpróbáltam kihozni a legtöbbet amit tudtam. ilyen lett:

faceless selfportrait/önarckép az arcod nélkül (ennél értelmesebben nem tudom lefordítani a feladatot)


bokeh újra

szóval ugye ott maradt abba a dolog hogy nem tudtam bokeh-t csinálni. jelentem most már tudok, íme ez az:

2011. november 12., szombat

meg vagyunk ám, csak elvágtak minket az külvilágtól. az volt hogy Párizs után megműtötték a kutyát, s átköltöztünk egy albérletbe ahol nincs net (agyrém!). hála az egének vannak barátaink, akik sokkal okosabbak nálunk, így lett net. konkrétan felhívott a Rita, (miután arra a kérdésére hogy hol vannnak a képek azt válaszoltam, hogy a gépen, csak internet nincs) csak szeretne szólni fantasztikus iPhone wifiként is működik, legyen már eszem, s használjam. úgyhogy most ülök az öregasszonyszagú nagyszoba közepén és a még mindig újszagú macbook air-en NETEZEK, JIHHHÁÁÁÁÁ!

köszi Ritus, ígérem hamarosan a képek feltöltése is folytatódik.