Photography challenge
2011. október 19., szerda
eyes / szemek
hát akkor íme a nap egyik legszebb barna szeme. a tovább gomb után az is kiderül mennyire ügyesen pózol. köszi Ildi a lehetőséget! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése