Tegnap a szakadó esőre való tekintettel elmaradt a hosszú expós fényképezés, remélhetőleg ma este tudom pótolni.
A mai téma első blikkre egyszerűnek tűnt, mert a két kedvenc (mosó és mosogató gép) mindig kéznél van. Aztán reggel úgy döntöttem, hogy megmutatom A kedvencet, akit kb. másfél éve imádok titkon, és kb egy hete nyíltan (Laci megkérdezte, hogy ha autót veszünk majd az milyen legyen, és milyen extra elképzeléseim vannak). Szóval, én magam is alig hiszem el, hogy igaz de imádom az AUTOMATA VÁLTÓT! A másik kedvenc a kép bal alsó sarkában világít, az ő imádata időszakos (októbertől áprilisig tart általában), de akkor nagyon intenzív mert egy meleg ülésnél jobbat nem tudok elképzelni a fagyos téli reggeleken a kocsiban.
A mai téma első blikkre egyszerűnek tűnt, mert a két kedvenc (mosó és mosogató gép) mindig kéznél van. Aztán reggel úgy döntöttem, hogy megmutatom A kedvencet, akit kb. másfél éve imádok titkon, és kb egy hete nyíltan (Laci megkérdezte, hogy ha autót veszünk majd az milyen legyen, és milyen extra elképzeléseim vannak). Szóval, én magam is alig hiszem el, hogy igaz de imádom az AUTOMATA VÁLTÓT! A másik kedvenc a kép bal alsó sarkában világít, az ő imádata időszakos (októbertől áprilisig tart általában), de akkor nagyon intenzív mert egy meleg ülésnél jobbat nem tudok elképzelni a fagyos téli reggeleken a kocsiban.
Szia Beli, követjük a blogot, már utól is értük... csakígytovább!
VálaszTörlésSzilvi*Marci