elviekben most a hands/kezek jönne de azon még egy kicsit javítani kell, de sajnos lejárt a photoshop próba licenszem. rajta vagyok az ügyön, addig is itt a nappal szembeni fotózás, aminek az volt a szépsége, hogy mire hazaértem a gépemért épp lebukni készült a nap a szemben lévő hegy mögött, ami nem is lett volna baj, ha nem a praktiker éktelenkedik az előtérben. gyorsan kerestem egy tereptárgyat ami javít a dolgon (incl kitakar), és a rendelkezésemre álló kettő percben megpróbáltam kihozni a legtöbbet amit tudtam. ilyen lett:
Photography challenge
2011. november 13., vasárnap
2011. november 12., szombat
meg vagyunk ám, csak elvágtak minket az külvilágtól. az volt hogy Párizs után megműtötték a kutyát, s átköltöztünk egy albérletbe ahol nincs net (agyrém!). hála az egének vannak barátaink, akik sokkal okosabbak nálunk, így lett net. konkrétan felhívott a Rita, (miután arra a kérdésére hogy hol vannnak a képek azt válaszoltam, hogy a gépen, csak internet nincs) csak szeretne szólni fantasztikus iPhone wifiként is működik, legyen már eszem, s használjam. úgyhogy most ülök az öregasszonyszagú nagyszoba közepén és a még mindig újszagú macbook air-en NETEZEK, JIHHHÁÁÁÁÁ!
köszi Ritus, ígérem hamarosan a képek feltöltése is folytatódik.
2011. október 28., péntek
Nem adtam ám fel
A képek is készülnek rendesen csak annyira el voltam havazva hogy nem töltöttem fel semmit. Az elkövetkező pár napban várhatóan meg jobban elleszek úszva, de azzal karpotlom majd mind az öt Olvasót hogy hozok egy csomó képet parizsrol. Ok?Addig is salut! (asszem így kell írni)
2011. október 25., kedd
bokeh
a tegnapi feladat pontos meghatározása itt olvasható: http://hu.wikipedia.org/wiki/Bokeh
nekem az istennek nem sikerült megugranom ezt a lécet, pedig segítséget is kértem. nagyon sajnálom, remélem a négy nap alatt míg az Adrival együtt leszünk ezt is megtanulom.
addig is még egy narancssárga kép, ami legkevésbé van berázva, és egy háziállat aki annyira fázik, hogy minden kockázatot vállalva felfeküdt az akvárium tetejére.
nekem az istennek nem sikerült megugranom ezt a lécet, pedig segítséget is kértem. nagyon sajnálom, remélem a négy nap alatt míg az Adrival együtt leszünk ezt is megtanulom.
addig is még egy narancssárga kép, ami legkevésbé van berázva, és egy háziállat aki annyira fázik, hogy minden kockázatot vállalva felfeküdt az akvárium tetejére.
2011. október 23., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)