őszinte leszek, itt van egy kis csalás. pénteken kellett felhőt fényképezni, de a budapesti időjárás ezt nem tette lehetővé, egész nap egy nagy feketeség ücsörgött felettünk. a tisztesség kedvéért csináltam egy képet, de inkább nem mutatom meg.
Berlin felett az ég szombaton:
A lenti további bejegyzések gomb után jön még kép
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése