2011. október 25., kedd

bokeh

a tegnapi feladat pontos meghatározása itt olvasható: http://hu.wikipedia.org/wiki/Bokeh

nekem az istennek nem sikerült megugranom ezt a lécet, pedig segítséget is kértem. nagyon sajnálom, remélem a négy nap alatt míg az Adrival együtt leszünk ezt is megtanulom.
addig is még egy narancssárga kép, ami legkevésbé van berázva, és egy háziállat aki annyira fázik, hogy minden kockázatot vállalva felfeküdt az akvárium tetejére.


3 megjegyzés:

  1. Kár, hogy nem lehet like-olni a képeket vagy a bejegyzéseket. Nem tudsz beleépíteni ilyen modult? Ügyes vagy Te..:)

    VálaszTörlés
  2. Nekiestem ennek a like gomb dolognak, de csak olyan beépíthető modult találtam ami azonnal átvezet a facebookra :s sajnálom

    VálaszTörlés
  3. asszem én tudok, utána kérdezek

    VálaszTörlés