meg vagyunk ám, csak elvágtak minket az külvilágtól. az volt hogy Párizs után megműtötték a kutyát, s átköltöztünk egy albérletbe ahol nincs net (agyrém!). hála az egének vannak barátaink, akik sokkal okosabbak nálunk, így lett net. konkrétan felhívott a Rita, (miután arra a kérdésére hogy hol vannnak a képek azt válaszoltam, hogy a gépen, csak internet nincs) csak szeretne szólni fantasztikus iPhone wifiként is működik, legyen már eszem, s használjam. úgyhogy most ülök az öregasszonyszagú nagyszoba közepén és a még mindig újszagú macbook air-en NETEZEK, JIHHHÁÁÁÁÁ!
köszi Ritus, ígérem hamarosan a képek feltöltése is folytatódik.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése