Photography challenge
2011. november 13., vasárnap
bokeh újra
szóval ugye ott maradt abba a dolog hogy nem tudtam bokeh-t csinálni. jelentem most már tudok, íme ez az:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése